زندگینامه کامل افشین آذری + فعالیتش در موسیقی

6 بازدید

افشین آذری به همراه زندگینامه اش

اکثر شماها با شنیدن نام افشین اذری و خواننده هایی از این قبیل ، به یاد آهنگ های محلی و پاپ میوفتید . قطعا داشتن چنین محبوبیتی در بین جامعه ایران ، نیازمند شایستگی های بسیاری می باشد . افشین آذری از خواننده هایی است که در قشر های خاصی به عنوان ستاره از آن نام برده می شود  و در بین عموم جامعه محبوبیت کمتری دارد .

فریدون اسرایی + ( بیوگرافی و آهنگ‌ها )

12 بازدید

فریدون آسرایی

این روز ها با شنیدن آهنگ “آهای خوشگل عاشق” یاد یک خواننده غنی و لبریز از استعداد و زیبایی میوفتیم . این خواننده کسی نیست جز ، فریدون آسرایی که با تولید کردن چنین آثاری در دل مردم جا پیدا کرده است . محبوبیت فریدون آسرایی بی نظیر است . او را در همه نقاط ایران می شناسند . خیلی کم هستند تعداد کسانی که فریدون آسرایی را نشناسند .

زندگینامه علی عبدالمالکی ازتولد تا موفقیتش در موسیقی

12 بازدید

بیوگرافی کامل عبدالمالکی

 

علی عبدالمالکی یکی از خوانندگان برجسته این روزها و البته دهه 90 است . او در این یک دهه اخیر ، غوغا و سروصداهای زیادی به پا کرده است . خواننده با استعداد و با انگیزه ایی که شاید این روزها مانند او را در عرصه موسیقی پیدا نخواهیم کرد . در این مقاله هم ، طبق معمول زندگینامه یکی از خوانندگان را مورد بحث قرار میدهیم .

بیوگرافی کامل از علی خدابنده + خانواده و موسیقی

24 بازدید

زندگینامه کامل از علی خدابنده

این روزا همه با خواننده های جوان و با انگیزه ایی روبرو هستیم که با رقابت شدیدی که دارند ، موسیقی پاپ و سنتی را دگرگون کرده اند . هریک به فکر پیشرفت و رشد خود میباشد . درنتیجه به سختی تلاش میکنند و از ذهنیت خلاق خود برای متمایز بودن استفاده میکنند . هر موقع اسم علی خدابنده رو میشنویم ، یاد این جوان های پرانگیزنه خلاق میوفتیم که تلاش بسیاری کرده اند و برای رشد بیشتر ، تلاش خود را هم بیشتر میکنند .

بیوگرافی علی زندوکیلی + تولد و همسر

10 بازدید

علی زند وکیل + بیوگرافی کامل از ابتدا تا انتها

تقریبا همه خواننده های سنتی و تلفیقی رو میشناسیم . یکی از این خواننده های جوانی که در این عرصه عملکرد فوق العاده ایی داشته است ، علی زندوکیلی بوده است . درواقع این خواننده عزیز و نام آشنا در سراسر کشور ، محبوبیت خاصی دارد و طرفداران بسیاری را در طی این چند سال به خود مجذوب کرده است . مردم ایران ، با وجود هزاران مشکلی که در زندگی دارند

زندگینامه اشکان خدابنده لو (معروف به آشوان)

10 بازدید

اشکان خدابنده لو یا همان آشوان + زندگینامه

 

آشوان یا اشکان خدابنده لو ؟ خیلی ها فکر میکنند این ها درواقع دو آدم متفاوت هستند در حالی که آشوان همان اشکال خدابنده لو است . درواقع آشوان لقبی برای اقای خدابنده لو در دنیای موسیقی است . آهنگ های آشوان رو گوش دادید ؟ فوق العاده است ! خیلی از طرفداران این خواننده عزیز بیان کرده اند که واقعا از آهنگ های آشوان خوششون می آید و دوستش دارند.

از تولد تا بلوغ میثم ابراهیمی در موسیقی

16 بازدید

زندگی نامه میثم ابراهیمی خواننده ایرانی

میثم ابراهیمی یکی از خوانندگان مجرب کشور می باشد که آثار زیادی را تولید کرده است . او همچنان با قدرت بسیار زیادی به فعالیت خود ادامه می دهد و به دنبال ایجاد آثار متمایز تر و بهتر است.همگی این روزا میثم رو میشناسند . میثم ابراهیمی در کار موسیقی کار کشته است و در این زمینه خیلی دوندگی داشته است .

بیوگرافی کامل از بهنام بانی + (دلیل اضافه وزن)

8 بازدید

بهنام بانی + بیوگرافی و بازی در گشت ارشاد 3

 

اکثر ماها با خواننده های حاشیه ساز و خوش صدایی مثل بهنام بانی لحظات زیبایی رو در زندگی مون خلق کرده ایم . اگر شما تمایل به انداختن یک نگاه اجمالی به زندگی وی دارید ، تا انتهای این مقاله پاپ ترک رو همراهی کنید . در این مقاله از زندگی نامه و محل تولد بهنام بانی شروع میکنیم و در نهایت از محبوبیت و فاکتورهای شخصی زندگیش میگوییم .

زندگینامه و بیوگرافی امین بانی (از تولد تا موسیقی)

14 بازدید

زندگینامه کامل امین بانی به همراه شایعات و حاشیه ها

 

همه ما با سریال پر طرفدار شهرزاد خاطره ها داریم ، به طوری که با شنیدن آهنگ های امین بانی ، خاطره های زیادی از این سریال برای ما زنده میشود . مهم ترین دلیل این زنده شدن خاطره ها درخشیدن وی در ساخت تیتراژ پایانی سریال شهرزاد بود . امین بانی دقیقا از زمانی که تیتراژ سریال شهرزاد رو ساخت ، درواقع جای پای خود را در دل مردم ایران سفت و محکم کرد.

بیوگرافی محسن چاوشی (خوانند محبوب کشورمان)

15 بازدید

محسن چاوشی ، محبوب ترین خواننده ایرانی

 

زندگینامه کامل محسن چاوشی از ابتدا تا الان !

یکی از محبوب ترین خواننده ها در این چند سال اخیر ، محسن چاوشی بوده است که وجه دیگری از موسیقی ایران رو به صورت ویژه جلوه میدهد . چاوشی در واقع یکی از بهترین و زیبا ترین صداها را در بین خوانندگان دارد و همچنین سبک بی نظیر وی ، او را از بقیه خوانندگان پاپ متمایز کرده است . به دلیل محبوبیت های زیادی که این خواننده در این چند سال به دست آورده است ،

12
صفحه بعدی