بیوگرافی کامل همایون شجریان + آهنگ های معروف

79 بازدید

بیوگرافی کامل از زندگی همایون شجریان

در این مقاله قراره که جزیئات زندگی خواننده محبوب ، همایون شجریان را مورد بحث قرار دهیم .همایون شجریان یکی از محبوب ترین خوانندگان میباشد . او همچنین از موثر ترین افراد موسیقی پاپ و سنتی ایران شناخته می شود. برای آشنایی بیشتر با زندگینامه این خواننده پر شوق و ذوق پاپ ترک را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

زندگینامه احسان خواجه امیری به همراه همسر و فرزندش

229 بازدید

بیوگرافی کامل احسان خواجه امیری از موسیقی تا خانواده اش

در این مقاله قراره که جزیئات زندگی خواننده محبوب ، احسان خواجه امیری را مورد بحث قرار دهیم . احسان خواجه امیری یکی از محبوب ترین خوانندگان حال حاضر در ایران میباشد . او همچنین از موثر ترین افراد موسیقی پاپ ایران شناخته می شود . در این چند سال اخیر طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است . وی را به خواننده بی دغدغه تلقی میکنند

زندگینامه کامل از حامد برادران (خواننده محبوب پاپ)

272 بازدید

زندگینامه کاملی از حامد برادران

 

شاید با شنیدن اسم حامد برادران این ذهنیت برایتان ایجاد شود که حامد به همراه برادرانش خوانندگی میکند و یا اینکه یه تیم موسیقی هستند . در حالی که حامد برادران یه فرد با استعداد در عرصه موسیقی است . طوری که در چند ساله اخیر طرفداران بسیاری در موسیقی پاپ به خود جذب کرده است . وی علاوه بر استعداد و صدای زیبا ، ظاهر زیبایی هم دارد که این فاکتور او را با بقیه خوانندگان مطرح حال حاضر متمایز میکند .

 

زندگینامه کامل افشین آذری + فعالیتش در موسیقی

242 بازدید

افشین آذری به همراه زندگینامه اش

اکثر شماها با شنیدن نام افشین اذری و خواننده هایی از این قبیل ، به یاد آهنگ های محلی و پاپ میوفتید . قطعا داشتن چنین محبوبیتی در بین جامعه ایران ، نیازمند شایستگی های بسیاری می باشد . افشین آذری از خواننده هایی است که در قشر های خاصی به عنوان ستاره از آن نام برده می شود  و در بین عموم جامعه محبوبیت کمتری دارد .

فریدون اسرایی + ( بیوگرافی و آهنگ‌ها )

313 بازدید

فریدون آسرایی

این روز ها با شنیدن آهنگ “آهای خوشگل عاشق” یاد یک خواننده غنی و لبریز از استعداد و زیبایی میوفتیم . این خواننده کسی نیست جز ، فریدون آسرایی که با تولید کردن چنین آثاری در دل مردم جا پیدا کرده است . محبوبیت فریدون آسرایی بی نظیر است . او را در همه نقاط ایران می شناسند . خیلی کم هستند تعداد کسانی که فریدون آسرایی را نشناسند .

زندگینامه علی عبدالمالکی ازتولد تا موفقیتش در موسیقی

329 بازدید

بیوگرافی کامل عبدالمالکی

 

علی عبدالمالکی یکی از خوانندگان برجسته این روزها و البته دهه 90 است . او در این یک دهه اخیر ، غوغا و سروصداهای زیادی به پا کرده است . خواننده با استعداد و با انگیزه ایی که شاید این روزها مانند او را در عرصه موسیقی پیدا نخواهیم کرد . در این مقاله هم ، طبق معمول زندگینامه یکی از خوانندگان را مورد بحث قرار میدهیم .

بیوگرافی کامل از علی خدابنده + خانواده و موسیقی

468 بازدید

زندگینامه کامل از علی خدابنده

این روزا همه با خواننده های جوان و با انگیزه ایی روبرو هستیم که با رقابت شدیدی که دارند ، موسیقی پاپ و سنتی را دگرگون کرده اند . هریک به فکر پیشرفت و رشد خود میباشد . درنتیجه به سختی تلاش میکنند و از ذهنیت خلاق خود برای متمایز بودن استفاده میکنند . هر موقع اسم علی خدابنده رو میشنویم ، یاد این جوان های پرانگیزنه خلاق میوفتیم که تلاش بسیاری کرده اند و برای رشد بیشتر ، تلاش خود را هم بیشتر میکنند .

بیوگرافی علی زندوکیلی + تولد و همسر

398 بازدید

علی زند وکیل + بیوگرافی کامل از ابتدا تا انتها

تقریبا همه خواننده های سنتی و تلفیقی رو میشناسیم . یکی از این خواننده های جوانی که در این عرصه عملکرد فوق العاده ایی داشته است ، علی زندوکیلی بوده است . درواقع این خواننده عزیز و نام آشنا در سراسر کشور ، محبوبیت خاصی دارد و طرفداران بسیاری را در طی این چند سال به خود مجذوب کرده است . مردم ایران ، با وجود هزاران مشکلی که در زندگی دارند

زندگینامه اشکان خدابنده لو (معروف به آشوان)

550 بازدید

اشکان خدابنده لو یا همان آشوان + زندگینامه

 

آشوان یا اشکان خدابنده لو ؟ خیلی ها فکر میکنند این ها درواقع دو آدم متفاوت هستند در حالی که آشوان همان اشکال خدابنده لو است . درواقع آشوان لقبی برای اقای خدابنده لو در دنیای موسیقی است . آهنگ های آشوان رو گوش دادید ؟ فوق العاده است ! خیلی از طرفداران این خواننده عزیز بیان کرده اند که واقعا از آهنگ های آشوان خوششون می آید و دوستش دارند.

از تولد تا بلوغ میثم ابراهیمی در موسیقی

338 بازدید

زندگی نامه میثم ابراهیمی خواننده ایرانی

میثم ابراهیمی یکی از خوانندگان مجرب کشور می باشد که آثار زیادی را تولید کرده است . او همچنان با قدرت بسیار زیادی به فعالیت خود ادامه می دهد و به دنبال ایجاد آثار متمایز تر و بهتر است.همگی این روزا میثم رو میشناسند . میثم ابراهیمی در کار موسیقی کار کشته است و در این زمینه خیلی دوندگی داشته است .

12
صفحه بعدی